Prekių katalogas
Mums prisiskambinsite telefonais:
+370 609 98048 Aurelijus
+370 683 87616 Darius


Mus pasieksite el. paštu:

mediena@energokuras.com
granules@energokuras.com


El. paštas bendriems klausimams:
info@energokuras.com

 

Užsakymai bei paklausimai telefonu priimami:

I-V   7:30 - 18:00 val.

VI - VII nedirbame, tačiau galite skambinti.

Nedirbame, neatsakome į skambučius artimiausių švenčių metu:

2016.12.24 ir 25 Kalėdos.

 

 

UAB "Energokuras"

 

Joje Jūs rasite aktualią informaciją apie mūsų parduodamas grindlentes, lauko dailylentes, biokurą - medžio granules, o taip pat apie mūsų perkamus eglės ir pušies rąstus.

*****************************************************

Grindų lentos. Mes parduodame "klasikines" grindlentes, 28mm storio, su špuntu. Nemažus jų kiekius laikome sandėlyje, tačiau galime gaminti įvairaus storio bei pločio - tokio, kokio Jums reikia pagal jūsų užsakymą. A, B, C klasių, kaina nuo 35 Lt/1m².

*****************************************************

Dailylentės laukui. Siūlome iš sandėlio 2 rūšių dailylentes lauko apdailai. Kaina nuo 28 Lt/1m². Papildomai pagal Jūsų pateiktą užsakymą, galime pagaminti Jums tinkamų matmenų bei formos lauko apdailine lentas.

*****************************************************

RĄSTAI. Mūsų įmonės darbuotojai turi ilgametę patirtį statybų srityje, dirbant su pjautine mediena bei jos gaminiais. Šiuo metu mes specializavomės ir vykdome tik prekybą eglės rąstais.

T.y. perkame eglės bei pušies rąstus nuo 20 iki 65cm skersmens plongalyje. Minimalus perkamas kiekis bet kur Lietuvoje  – 36 - 50m³. Dėl rąstų ilgių ir kainų (priklausomai nuo rąstų skersmens) rašykite ar skambinkite mums mūsų telefonais +370 683 87616 arba +370 609 98048 ir el.p. mediena@energokuras.com

Vykdome tiek vienkartinius pirkimus, tiek ir nuolatinius pirkimus pagal sutartis. Atsiskaitome bankiniu pavedimu prieš perkant (po rąstų apžiūros kirtimo vietoje) arba pasikrovimo dieną. Jei turite parduoti rąstų - skambinkite +370 683 87616 arba rašykite mediena@energokuras.com 

*****************************************************

Granulės. Medžio granulės biokuro katilams. Parduodamos granulės yra 6mm. storio, "šviesios", 2 rūšių: iš eglės bei iš lapuočių medienos.

*****************************************************

Gerbdami Jus

UAB "Energokuras" kolektyvas.

 

eglinės grindų lentos ir

dailylentės

 

parduodame vokišką elektrinį

LINDE krautuvą

 

fasuotos beržinės granulės maišeliuose po 15kg.

 

 

 

 

 

 

 

 

beržinės 6mm. granulės